Weergeven resultaten 1 tot 5 van 5

Onderwerp: TGV Hoorn kapot zonder reduceer ventiel?

  1. #1
    Chauffeursforum Lid Nightstalker's Avatar
    Geregistreerd op
    Feb 2008
    Berichten
    24

    TGV Hoorn kapot zonder reduceer ventiel?

    Ik heb vandaag wat spulletjes bij de dealer gehaald voor een TGV Hoorn op mijn LF te zetten, ben dat mini toetertje een beetje zat , nu zei die man die me de t-stukjes en slang en schakelaar enzo verkocht dat ALLE TGV Hoorns binnen een jaar lek gaan omdat ze de druk niet aan kunnen, en eigenlijk met een reduceer ventiel ertussen aangesloten moeten worden, wat de druk max. op 6,5 bar brengt.
    Heeft iemand hier ervaring mee?? ventiel ertussen is op zich niet zo'n probleem, maar het verschil in geluid of je nou lucht met 10 bar of met 6,5 door die hoorns heen perst scheelt nogal even! Heb al wel vernomen dat de 6mm leidingen bij Daf LF al gereduceerd zijn naar 8 bar maar das dus niet genoeg.

  2. #2
    Circusdirecteur mark's Avatar
    Geregistreerd op
    Dec 2005
    Locatie
    Enschede
    Berichten
    1.861
    Ik heb inderdaad gehoord/ervaren dat die slangen zwak zijn. (van die rode rubberen slangetje's).

    Wij hebben er gewapende hoge druk slang (compressorleiding) tussen gezet en betere slangklemmen. Daarmee is het probleem ook opgelost.

    Op een of andere manier is het origineel op de hoorns niet bestend tegen weersinvloeden/zon/wegenvuil/hogedruk/ enz enz enz..... (buitenlandse rommel)

    Dus stukje doorzichtig gewapende lucht slang er tussen en klaar was Mark.
    Niets is vanzelfsprekend.... zelfs dat niet!

  3. #3
    Zeer gewaardeerd poster usacandyman's Avatar
    Geregistreerd op
    Jun 2007
    Berichten
    1.164
    ik had een tgv hoorn er op staan en die geeft 8 jaar gewerkt zonder problemen , heb die in de tijd er hem wel laten op plaatsen bij de dealer van mijn vrachtwagen en of die iets speciaal gedaan hebben weet ik niet.
    Kom ik er vandaag niet dan kom ik er morgen wel maar was er liever gisteren

  4. #4
    Chauffeursforum Lid Nightstalker's Avatar
    Geregistreerd op
    Feb 2008
    Berichten
    24
    die man had het erover dat de hoorns dan inwendig scheurden, en dat als hij eenmaal scheurde, je de hele hoorn weg kon gooien want dat was niet meer te maken, ik neem aan dat het dan geen slang was die lekte, verkoop praatje voor een reduceerventiel was het ook niet want hij raadde me gelijk aan om die ergens anders te halen want die van hun waren veel te duur :)

    ik denk dat ik het er maar op waag zonder ventiel, mocht, zo'n slangetje scheuren dan kan ik die altijd nog vervangen....
    Als je naar bed gaat met een schizofreen.... Ga je dan vreemd of heb je groepseks??

  5. #5
    volvotbt123
    Gast

    tgv hoorn bijstellen

    mensen

    hoe kan ik een orginele tgv hoorn bijstellen?
    reed laatst mee met een truckrun en daar reed iemand met de zelfde tgv alleen die ging constant veel sneller dan de mijne.
    ik denk nu schakelt hij om de 2a3sec van toon
    is der een manier dat dat sneller gaat
    alvast bedankt

Thread Information

Users Browsing this Thread

Momenteel bekijk(t)(en) 1 gebruiker(s) dit onderwerp. (0 Leden en 1 gasten)

Soortgelijke onderwerpen

  1. luchtbalg kapot?
    By freddie in forum luchtsysteem
    Reacties: 20
    Laatste Bericht: 20-03-2011, 00:11
  2. Laptop kapot.
    By corydon in forum U.S.A Trucks
    Reacties: 5
    Laatste Bericht: 15-03-2009, 02:53
  3. Wekker kapot?
    By Erik-dL in forum Filmpjes van het internet
    Reacties: 4
    Laatste Bericht: 25-11-2007, 19:49

Bookmarks

Berichting Regels

  • Je mag geen nieuw onderwerp starten
  • Je mag niet reageren
  • Je mag bijlagen posten
  • Je mag niet je posts bewerken
  •  


Radio luisteren


Autoverzekering vergelijken

eXTReMe Tracker